0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

ПРО КОМПАНІЮ

Українська компанія «Splendid Ray» спеціалізується на виробництві і реалізації широкого асортименту світильників. Виходячи з досвіду багатьох розвинених і успішних компаній, потужності нашого виробництва розміщені в КНР, де робота постійно контролюється нашими представниками. Нові моделі світильників створюють наші висококласні дизайнери. Великий вибір, висока якість і доступна ціна світильників в мережі магазинів світла «Splendid Ray» не залишили байдужими українських покупців. Компанія «Splendid Ray» завойовує любов клієнтів кожен день!

 

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Перший магазин світла «Splendid Ray» був відкритий в Україні в 1995 році. З тих пір компанія неухильно розширюється, розвиває виробництво і набуває постійних клієнтів. На даний момент продукція компанії «Splendid Ray» представлена ​​в магазинах в Києві, Івано-Франківську, а також реалізовується через інтернет-магазин.

 

ПРОДУКТ

Світильники компанії «Splendid Ray» - це поєднання високої якості, оригінального стилю і останніх модних тенденцій. Кожна нова колекція люстр, бра, ламп або торшерів відрізняється особливим дизайном - завжди модним і актуальним.

 

ПЛАНИ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

Компанія «Splendid Ray» планує і далі розвивати мережу своїх магазинів на території України. Основні умови для цього - попит продукції і збільшення оптових поставок.

 

У концепцію розвитку компанії входять:

 

- відкриття нових магазинів

 

- розширення оптової торгівлі

 

- оновлення асортименту

 

- розробка нових програм лояльності для постійних клієнтів: дисконтно-накопичувальні програми, акції і т.д.

 

- підвищення професійного рівня обслуговуючого персоналу в магазинах

 

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ

- Професіоналізм. Виробництво і реалізація світильників протягом 18 років дозволили нам отримати величезний досвід, який є потужним капіталом компанії.

 

 - Високі стандарти якості. Контроль якості присутній на кожному етапі виробництва, починаючи від ретельного підбору субпідрядників, контролю поставлених ними матеріалів і комплектуючих, контролю заготовлених деталей на кожній фазі обробки, і закінчуючи готовими виробами. Завдяки цьому, наша продукція відрізняється якістю і довговічністю.

 

 - Вигідна комерційна пропозиція для оптових клієнтів. Наша мета - задовольнити широкий попит покупців. Тому асортимент компанії «Splendid Ray» постійно поповнюється. За 18 років існування компанії він досяг десяти тисяч моделей світильників. Широкий вибір, різноманітність дизайну і функціональність наших світильників дозволяє компанії «Splendid Ray» робити оптовим покупцям дуже вигідну комерційну пропозицію про співпрацю.

 

СПІВРОБІТНИЦТВО З ПІДПРИЄМСТВОМ

Компанія «Splendid Ray» зацікавлена ​​у співпраці з відкритими і надійними компаніями для розширення реалізації свого асортименту. Ми із задоволенням розглянемо умови співпраці. Запрошуємо вас стати нашими партнерами! З нами приємно працювати і легко продавати!

Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765