0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Гра світла і тіні: для чого потрібні диммери?

Романтичний вечір з приглушеним світлом або вечірка з максимально яскравим освітленням? Регулювати інтенсивність світла в приміщенні можливо, якщо замість звичайних вимикачів монтувати диммери. Ці зручні прилади для управління освітленням дозволяють не тільки підбирати світло під настрій, але і економити на електроенергії.

 

 

 

переваги диммерів

варіативність

Регулятор освітлення дозволяє вибирати інтенсивність світла за бажанням. Дивитеся ввечері кіно - можна освітлення приглушити, готуєте на кухні або прибираєте в квартирі - зробити його максимально яскравим. З огляду на те, що диммери ставляться на різні світильники, можна управляти окремо, як основним, так і локальним світлом.

продуктивність

Неправильне освітлення може привести до втоми очей, головних болей і нервової напруги. Диммери дозволяють підлаштовувати світ під конкретні потреби, особливо в разі роботи за комп'ютером, навчання, читання або виконання кропітких справ.

економія

Зниження інтенсивності освітлення на 50% дозволяє скоротити щомісячний чек за сплату електроенергії майже на 40%. Також це на 20% подовжує життя лампам, дозволяючи міняти їх рідше, тим самим теж економлячи кошти.

функціональність

Сучасні диммери дозволяють відключати світло за таймером, можуть управлятися голосом або пультом, а також є незамінними при впровадженні набираючої популярність системи «розумний дім».

 

                            

 

Види регуляторів освітлення

сенсорні диммери

Управління світлом відбувається шляхом торкання самого діммера або його пульта. Деякі сенсорні диммери забезпечені дисплеєм, на який виводиться інформація про ступінь інтенсивності світла.

клавішні диммери

Щоб зменшити або підсилити освітлення, потрібно кілька разів натиснути на кнопку.

поворотні диммери

Для регулювання освітлення повертається коло управління. Часто такі диммери мають кнопку швидкого включення і виключення світла.

 

                             

 

Для яких ламп підходять?

лампи розжарювання

В цьому випадку - ніяких проблем. При стандартній напрузі 220 В. Диммер до такої лампи підключається легко і просто.

Галогенні і світлодіодні лампи

В цьому випадку краще використовувати не універсальні диммери, а саме ті, що підходять для такого типу ламп, тому що в них є свої особливості. Також при зменшенні інтенсивності освітлення у галогенових ламп може спотворюватися спектр світлового випромінювання.

Люмінісцентні лампи

При установці підсвічування потрібно використовувати стабілізуючий пристрій. Його або вже вбудовано в диммер, або його потрібно придбати окремо.

 

 

 

NB! Не слід лякатися, виявивши, що диммер нагрівся. Для цих приладів це нормальне явище. Енергетична ефективність диммерів - 99%, 1% перетворюється в тепло. Однак слід враховувати, що при підвищеній температурі в приміщенні (вище 25 ° C), диммери можуть давати збої в роботі.

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765