0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Люстри-підвіси в інтер'єрі

Цей різновид стельових світильників сьогодні набирає все більшої популярності, і ми знаємо чому.

 

Альтернатива звичайним люстр

Щоб урізноманітнити картину освітлення в приміщенні, замість однієї центральної люстри можна повісити кілька одиночних підвісів. Вони можуть розташовуватися як посередині, так і бути розміщеними по кутах. І в першому, і в другому випадках підвіси грають роль основного освітлення, але при зміщенні вам знадобиться «підстрахуватися» додатковим світлом в протилежній  від підвісів стороні.

 

                       

 

Відмінне локальне освітлення

Підвісні світильники застосовуються в якості місцевого освітлення і чудово замінюють собою і люстри, і бра, і торшери. Їх можна вішати у вітальні в зоні відпочинку, в спальні по обидва боки ліжка, на кухні над столом або барною стійкою, в робочому кабінеті і навіть у ванній кімнаті. Все залежить від вашої фантазії!

 

                        

 

різноманітність моделей

Люстри-підвіси бувають одинарними і багатоламповими. Для кожного одинарного підвісу потрібен окремий висновок електричного кабелю, і це слід враховувати при розробці плану освітлення. Скажімо, ви захотіли замінити основну люстру чотирма одиночними підвісами: у кожного з них буде своя точка підключення. Альтернативний варіант - багатолампові світильники. Вони мають одну основу, на яку кріпляться кілька підвісів. Основа буває округла або лінійна, підвісів може бути в середньому від двох до п'яти. Для такого світильника потрібен єдиний електричний вихід. Тобто навіть якщо раніше у вас була звичайна люстра, її легко можна замінити багатоламповим  підвісом.

 

                       

 

Акцент в модерновому стилі

Особливо добре вписуються люстри-підвіси в сучасний дизайн інтер'єрів. Вони більш ніж доречні в скандинавській  тематиці, в стилі хай-тек, в лофт. Перевагою підвісів є те, що їх можна поєднувати один з одним. Ви можете вибрати кілька світильників з однієї або навіть різних колекцій і скомбінувати їх в один освітлювальний елемент. Крім того, такі люстри регулюються по висоті, що і зручно, і виглядає естетично.

 

                       

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765