0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Як вибрати люстру правильного розміру?

Від величини люстри залежить не тільки те, наскільки комфортно ви будете себе почувати в приміщенні, але і загальна гармонія інтер'єру. Експерти в магазині світла «Splendid Ray» знають, як правильно вибрати стельовий світильник і готові поділитися порадами.

 

Вам знадобилася люстра. У вітальню, спальню або на кухню - це не важливо, тому що параметри вибору її розміру пишуться для всіх світильників в цій категорії. Краще рішення - це прийти в наш магазин, де вам допоможуть вибрати якісну і стильну люстру. Якщо ж ви вирішили вибирати самостійно, перш за все, зверніть увагу на діаметр, висоту і кількість плафонів світильника.

 

Діаметр

Дизайнери інтер'єрів користуються простою формулою для прорахунку правильного діаметру люстри. Інакше занадто широка буде займати багато простору і відволікати увагу, а надто вузька може програвати в загальній картині і не давати потрібної кількості світла.

Діаметр люстри (см) = ширина кімнати (м) + довжина кімнати (м) х 10. Наприклад, у ваша вітальня 4 м в ширину і 6 м в довжину: (4 + 6) х 10 = 100 см. Тобто вам потрібна люстра, діаметр якої буде один метр.

                                              

 

Висота

Цей критерій повністю залежить від висоти стель приміщення. Формула така: висота стелі кімнати (см) / 4 = висота люстри (см). Скажімо, при триметровій висоті стель висота люстри повинна бути не менше 75 см. Відразу обмовимося, що, якщо люстра розміщується над зоною, де постійно ходять, висоту стелі слід приймати за 1.90 см, і тоді висота світильника становитиме до 50 см. Це допоможе уникнути неприємних зіткнень, особливо високим людям. Якщо люстра розміщується над столом, дотримуйтесь правила, що від нижньої точки світильника до поверхні столу має бути не менше 80 см. Безумовно, все відносно. При специфічному інтер'єрі, дизайні люстри або вашому особистому бажанні, стельові світильники можуть бути нестандартної висоти.

                                            

 

кількість плафонів

Від нього залежить, на скільки яскраво світитиме ваша люстра. Чим більше плафонів, тим більше лампочок, тим більше світла. Враховуйте, що потужність лампочок в багатьох люстрах досягає максимум 40 В. Відповідно, для просторого приміщення буде потрібна люстра з великою кількістю плафонів. Також не забувайте про наявність чи відсутність абажурів. Відкриті лампи завжди дають більше світла, ніж ті, що оточені абажурами. Причому, абажури темного кольору краще поглинають і гірше віддають світло. Тому якщо потрібне яскраве освітлення, краще вибирати люстри з абажурами світлих відтінків. Поглинають світло і темні стіни в приміщенні, матові і текстуровані поверхні. Якщо білий колір відображає майже 80% світла, то темно-сірий вже всього 12%. Для інтер'єру в темних тонах можна вибирати люстри трохи крупніше, ніж показує формула, або застосовувати додаткові джерела світла.

Дизайнери вважають, що краще вже помилитися на користь більшого розміру люстри, ніж купити маленьку. Ви завжди зможете використовувати лампочки меншої потужності або диммер, а ось з недоліком світла впоратися буде вже складніше.

 

                                               

 

Щоб не робити помилок з вибором світильників, звертайтеся до нас! «Splendid Ray» підбере для вас ідеальний варіант!

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765