0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Позиція люстри: в центрі чи ні?

Згідно класичним мірками, світильник зазвичай розташовується в центрі, проте в сучасному дизайні є винятки. Отже, куди ж повісити люстру? Ми вам розповімо.

 

Якщо в приміщенні передбачена всього одна люстра, краще розмістити її по центру. По-перше, так вона буде максимально привертати увагу. Особливо це важливо, якщо це люстра ручної збірки, вона має оригінальний дизайн і виглядає як витвір мистецтва. Такому світильнику просто необхідно центральне місце! По-друге, люстра в центрі ідеально висвітлює приміщення - її світло розсіюється рівномірно. По-третє, виходячи з дизайнерських міркувань, люстра - це, по суті, єдина естетична деталь на стелі. На відміну від різних меблів внизу, в цій «зоні» саме вона грає головну роль, тому важлива її симетричність.

 

              

 

Однак можуть бути і винятки. Не центральне розташування люстри доречно в разі, якщо її потрібно розташувати над столом або визначити нею центр геометрично складного приміщення. Стельовим світильником «маркуються» зони відпочинку - м'який куточок, крісла з журнальним столиком, камін. Загалом, будь-яка зона для активності і дозвілля.

 

              

 

Позицію люстри можна розглядати з точки зору розташування вікон. Для цього потрібно бачити її зовні. Іноді стельові світильники прекрасно завершують «зовнішній» образ кімнати в будинку або квартирі, якщо дивитися на вікна з вулиці. Це може бути застосовано до приміщень з великими не заштореними вікнами. Наприклад, в холі або на сходах. Тоді допускається невелике відхилення від симетрії.

 

              

Якщо в приміщенні є ніші, куди погано надходить світло від центральної люстри, на допомогу приходять настінні бра або торшери, які підсилюють освітлення, і стають логічним стилістичним доповненням.

 

У магазині світла «Splendid Ray» представлені найрізноманітніші люстри і безліч інших світильників. Вони відрізняються високою якістю і доступною ціною, а наш сервіс - швидкістю і лояльністю. Приходьте до нас за слушною порадою, приємною знижкою і вдалою покупкою!

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765