0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Чому немає світла

Справа може полягати в дрібній неполадці, яку цілком можна усунути самостійно. Головне, встановити її причину!

 

пробки

Перевірте, які джерела світла не працюють. Якщо проблема відразу в декількох, то, ймовірно, в блоці запобіжників вибило пробки. Таке може статися від перевантаження електромережі або від різкого стрибка напруги.

Що робити? Якщо в парадному і у сусідів електрику є, значить, запобіжники «полетіли» безпосередньо у вашій квартирі. Відкрийте електричний щиток і просто включіть  ті автоматичні вимикачі, які вибило. Пробки також можуть відключитися в загальному щитку на поверсі: якщо в домашньому все без зміни, загляньте туди.

 

                                  

 

лампочка

Якщо все світильники працюють, а один відмовляється, можливо, в ньому просто перегоріла лампочка.

Що робити? Відкрутіть  її і злегка потрясіть - іноді, якщо лампочка не зовсім зіпсована, це може спрацювати. Якщо ж ні, доведеться вкрутити нову. Завжди майте лампочки про запас. І пам'ятайте, що краще придбати дорогі лампочки від перевірених виробників і міняти їх рідко, ніж використовувати бюджетні варіанти в більших кількостях.

 

                                  

 

патрон

Ви вкрутили нову лампочку, а світильник не включається? Може бути, справа в патроні, якщо контакти в ньому не доторкаються до лампочки.

Що робити? Вимкніть лампу з розетки (це важливо!), викрутіть  лампочку і трохи підігніть контакти в патроні так, щоб лампочка прилягала до них впритул.

 

шнур

Причиною неробочого стану світильника може бути проблема з шнуром: він може розхитатися біля входу в світильник або біля вилки, або взагалі зламатися.

Що робити? Необхідно уважно оглянути і промацати шнур по всій довжині. Біля входу в світильник поверніть його в різних напрямках до моменту появи світла - можливо, десь відходить контакт.

 

                                   

 

Розетка

Коли всі  більш-менш прості причини несправності світильника виключені, залишаються проблеми з розеткою і проводкою.

Що робити? З першою розібратися трохи простіше: потрібно підібрати контакти, з якими стикається вилка світильника при включенні. Порушення контактів в розетці може бути спровоковано високим навантаженням або включенням в неї невідповідних по типу вилок. Заміна розетки і вилки світильника - справа не складна, але все ж краще довірити його електрику.

 

                                  

 

проводка

Те ж саме стосується електричної проводки. Якщо через короткі замикання пробки вибиває постійно, це може бути ознакою несправної проводки. Вона може перетерти, перегоріти, пошкодитися механічно.

Що робити? У будь-якому випадку, якщо всі перераховані вище причини ви виключили або усунули, а світильник все не працює, пора кликати фахівця.

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765