0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

6 способів заощадити електроенергію

Дивно, як змінивши деякі домашні звички, можна істотно знизити витрати на спожиту електрику. Спробуйте, і ви побачите різницю в показаниках  лічильника!

 

Помилка  №1: чи не вимкнений телевізор

Одні вмикають телевізор «для фону», займаючись домашніми справами в іншому кінці квартири, інші під нього засипають, а деякі навіть залишають його включеним для домашніх улюбленців, щоб їм не було нудно під час відсутності господарів! Це безпідставна трата електрики! Собаці все одно, чи показують новини, а ви явно не чуєте шоу із сусідньої кімнати. Вмикайте телевізор, тільки якщо дійсно його дивіться, а засинаючи, ставте його на 15-хвилинний таймер.

 

                

 

Помилка  №2: чи не вимкнене світло

Звичка не вимикати за собою світло, виходячи з кімнати, однозначно призводить до зайвих витрат. Привчіть себе і членів сім'ї рефлекторно тягнутися до вимикача, а якщо «дресирування» не вдається, встановіть сенсори на рух і таймери на вимикання світла. Витратившись один раз, ви істотно заощадите в майбутньому.

 

                

 

Помилка  №3: ​​постійно працюють вентилятори

Якщо влітку ви користуєтеся вентилятором, вимикайте його, коли виходите з кімнати. На відміну від кондиціонера, який охолоджує приміщення, толк від вентилятора - тільки якщо він дме безпосередньо на вас. Також не залишайте увімкненим на весь день вентилятор у ванній. Після душу достатньо 15-20 хвилин, щоб відновити нормальну вологість у ванній, далі - ви даремно витрачаєте гроші.

 

                 

 

Помилка №4: бойлер за межами ванної

Особливо це стосується приватних будинків. Щоб заощадити простір і зберегти інтер'єр ванної кімнати, електричні нагрівачі води (бойлери) встановлюються, наприклад, в технічній кімнаті, яка може перебувати далеко від ванної. В цьому випадку система забезпечується циркуляційним насосом, який забезпечує безперервне надходження гарячої води, щоб вам не доводилося чекати, поки вона дійде до ванної. Це далеко від раціональності, тому встановлювати бойлер краще безпосередньо там, де потрібна вода, або наберіться терпіння і не чекайте, що з душу відразу поллється окріп.

 

                 

 

Помилка №5: працюючий кондиціонер при відкритому вікні

Тим, хто хоче і прохолоди від кондиціонера, і свіжого повітря з відчиненого вікна, доведеться дорого заплатити в прямому сенсі фрази. Кондиціонер і так «тягне» багато електроенергії, а з «втратами» через вікна - і поготів. І квартиру не охолодите, і електрику витратите. Краще спочатку провітріть приміщення, а після поставте кондиціонер на автоматичний режим з комфортною температурою.

 

                  

 

Помилка №6: звичайні лампочки

Є багато за і проти LED-ламп, але те, що вони економічні і довговічні - незаперечний факт. Просто спробуйте замінити ними всі лампочки в будинку, і порівняйте підсумки в кінці місяця.

 

                   

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765