0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Робоче місце для школяра

У вересні почінається навчальний рік, а з ним - додатковий клопіт батьків. Їм доводиться входити в шкільний лад разом з дітьми, особливо це стосується Виконання домашнього завдання. Скільки разів доводиться нагадуваті дитині, щоб вона Сіла за уроки! А ви Спробуйте підійті до питання з Іншого боку: обладнайте місце для навчання так, щоб двічі нагадуваті не довелося.

Правильний стіл и стілець
ЦІ предмети меблів є Головна «героями» в навчальному куточку. Від того, Наскільки смороду зручні, много в чому залежався посідючість, працездатність и здоров'я дитини. Стіл повинен буті в міру широким, так, щоб на ньом містіліся необхідні РЕЧІ: ноутбук, книги, зошити. Особливе Рамус пріділіть Вибори стільця, Який винен буті в міру твердим и обов'язково з підтрімуючою спинкою.

                                 

Все під рукою
Чи не обов'язково захаращуватися кімнату Величезне Книжковий шафамі. Меблі могут буті невелікій за розмірамі, но місткою и функціональною. Головне, щоб в неї містілося все, что нужно учневі - від принтера и підручніків до ручок и олівців.

                                 

стрімать обстановка
Навчальний простір повинен буті суворим, тому пріберіть відволікаючі предмети з поля зору дитини. Найкраще в Дитячій кімнаті сделать окрему зону для навчання. У ній все винне налаштовуваті на роботу, тому іграшки та гаджети переносячи в іншу часть дитячої.

                                 

за вертікалі
Если розміри кімнати НЕ дозволяють сделать окрему зону для зайняти уроками, можна піті на хітрість. Сучасні моделі меблів допомагають креативно підійті до организации простору. Ліжко плюс письмовий стіл - оригінально и Зручне.

                                 

Тайм менеджмент
На качану навчального року зробіть з дитиною и повісьте на стіну великий календар, в якому ви разом будете відзначаті дні, коли нужно здати Важливі завдання, відвідаті збори, прівітаті однокласника з днем ​​народження. Ві відзначаєте, что важліво НЕ забути вам, дитина - свои зобов'язання. Це вчитись організованості и допомагає НЕ забути про Важливі РЕЧІ.

                                 

В полі зору
Если вам нужно, щоб дитина робіла уроки під наглядом, а більшу часть годині ви проводите на кухні або в робочому кабінеті, віділіть Невеликий простір під Зручне розкладне парту. Добре, если додаються полиці и ящики: тоді Навчальне приладдя Першої необхідності можна зберігаті в ній, а решта - в Дитячій кімнаті.

                                 

подвійний варіант
Если ж дітей шкільного віку двоє? Відмінний варіант - використовуват офісну систему Розташування столів. Поставивши їх навпаки, розділівші Книжкова полиця або просто ноутбуками, ви заощадіте місце, и у кожної дитини буде свой навчальний простір.

                                 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765