0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Які бувають лампочки?

З тих пір, як Томас Едісон винайшов лампу розжарювання, яку вдалося поставити на промислове виробництво та якою ми користуємося по нині, пройшло багато часу. З'явилися і інші види електричних лампочок, у кожного з яких є свої недоліки і переваги.

 

Лампа розжарювання

Це традиційна електрична лампочка, яка використовується повсюдно у всіх видах світильників. Нагріваючись, нитка розжарення дає м'яке жовте світло, який вважається найбільш психологічно прийнятним для сприйняття з усіх видів освітлення. Така лампочка коштує недорого, служить до 1000 годин і може використовуватися з диммером. Серед її недоліків - високе споживання електроенергії. З лампами розжарювання заощадити на електриці не вдасться.

 

                   

 

галогенова лампа

Є різновидом лампи розжарювання. Такі лампи містять галогенові гази, за допомогою яких через нитку розжарення проходить більше струму, і вона горить яскравіше, ніж у звичайній лампочці. «Галогенки» дають інтенсивне біле світло, наближене до денного, також можуть бути обладнані диммерами. Вони більш економічні у порівнянні з лампами розжарювання, але і коштують дорожче. Їх використовують в люстрах, прожекторах та інших світильниках. Недолік галогенових лампочок - часте перегоряння при занадто високих температурах.

 

                   

 

Люмінесцентна лампа

Лампа денного світла, має лінійну і компактну форму. Лампа заповнена парами ртуті в безпечному кількості і має дві нитки напруження. Дає холодне, з синім відтінком світло, і диммер до такої лампи не підключити. У десять разів більше довговічна, ніж лампа розжарювання. Зазвичай використовується для освітлення великих приміщень, часто - в офісах. З недоліків слід зазначити можливе мерехтіння і гудіння.

 

                  

 

Енергозберігаюча технологія LED-лампа

У перекладі з англійської мови LED (light-emitting diode) - це світловипромінювальний діод. Найсучасніший варіант лампочки - яскрава, довговічна і економічна по відношенню до енергії. Її ціна вище, ніж у лампи розжарювання і галогенової лампи, але вона себе виправдовує. Використовується в основному для прямих джерел світла, може бути різних кольорів.

 

                   

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765