0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Освітлення для кімнатних рослин

В осінньо-зимовий період домашнім рослинам нелегко забезпечити достатню кількість світла. У похмурі дні навіть біля  підвіконня темно! Однак правильно підібрані додаткові джерела світла допоможуть вирощувати квіти круглий рік. Головне - вибрати ефективні лампи.

 

лампи розжарювання

У порівнянні з іншими видами ламп, лампи розжарювання мають низьку інтенсивність освітлення. Вони хороші тільки в якості загального джерела світла і підходять для вирощування несвітлолюбивих рослин, таких як папороті або драцени. Справа в тому, що лампи розжарювання лише 10% своєї енергії «витрачають» на світло, решта 90% - на тепло. І якщо ви не хочете підсмажити рослини, яким світло необхідне (кактуси, сукуленти, тропічні різновиди), варто скористатися іншими варіантами.

 

              

 

Люмінісцентні лампи

Вони найбільш прийнятні для освітлення кімнатних рослин і домашніх міні-теплиць, так як максимально наближені до денного світла по спектру світлового випромінювання. Зазвичай вони представляють собою довгі світильники-трубки різних розмірів і діаметра, які зручно розміщувати біля «квітника». Чим вузькіша люмінесцентна лампа, тим інтенсивніше її світло. Крім того, такі лампи набагато економічніше звичайних. До порівняння, люмінесцентна лампа в 25 ват виділяє стільки ж світла, скільки лампа розжарювання в 100 ват. При такому освітленні сенполії або орхідеї будуть цвісти цілий рік.

 

              

 

галогенові лампи

В основному вони використовуються для освітлення великих площ в професійному рослинництві. Вони володіють спектром, в якому багато синього кольору, тому підходять неквітучим рослинам: саме синє світло сприяє «набору» зеленої «маси», в той час як червоний - цвітінню. Тому фікуси, диффенбахія, юка будуть вдячні за таку підсвітку.

 

              

 

Світлодіодні лампи

Також застосовуються для освітлення кімнатних рослин. Серед переваг світлодіодів можна відзначити мінімалістичний (маленькі лампочки, відсутність складної системи проводів), невелику тепловіддачу і ефективну економію електрики. Встановивши автоматичні вимикачі світла, можна регулювати його подачу навіть в свою відсутність.

 

              

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765