0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Тренди освітлення ванної кімнати

Тенденції освітлення ванних кімнат змінюються нарівні з еволюцією дизайну цих приміщень. Минув час, коли ванна освітлювалася лише одним стельовим світильником, який часом не давав яскравого світла. Сьогодні освітлення ванної кімнати здійснюється з урахуванням функціональних, стилістичних і естетичних елементів інтер'єру. Кінцева мета - зробити ванну максимально світлою, обладнавши її зручними світильниками.

Створюючи план освітлення ванної, потрібно враховувати кілька основних моментів: розмір приміщення, колірну гамму інтер'єру, розташування дзеркал і ванни / душової кабіни.

 

простір

Тут все логічно: чим просторіше ванна, тим більше джерел світла потрібно, щоб її висвітлити. У будь-якому випадку, використовуйте кілька світильників для створення ярусності і динамічності в світловому оформленні.

 

колір

Пам'ятайте, що світлі відтінки відбивають світло і за рахунок цього візуально розширюють простір, темні навпаки - світло поглинають і роблять простір меншим. Вибираючи світильники, відштовхуйтесь від забарвлення ванної кімнати.

 

                

 

Дзеркала

Дзеркалу в ванній необхідно перехресне освітлення, при якому джерела світла розташовані зверху і з боків. Це виключає появу тіней в відображенні. Над дзеркалом ви можете повісити невелику люстру, а по обидва боки - бра. Приймайте до уваги розмір дзеркала, від якого залежить розмір світильників і потужність ламп.

 

                

 

Ванна / душ

Добре освітлюватися повинна не тільки зона умивальника і дзеркала над ним, але також місце, де безпосередньо відбувається «банний процес», тобто ванна і / або душова кабіна. При цьому слід врахувати параметри захисту від бризок, пари і тепла.

 

види лампочок

Найбільш прийнятним варіантом для освітлення ванної кімнати є звичайні лампи розжарювання. Вони дають приємне, не спотворююче відтінки, світло. Але з іншого боку, вони недовговічні, неекономічні і виділяють багато тепла. Такі лампочки хороші для локального освітлення, скажімо, в бра біля дзеркала. Три лампи по 60-75 ват буде цілком достатньо.

 

Люмінесцентні лампи, як альтернатива лампам розжарювання, служать довго, споживають енергії мало і випускаються в різних формах. Єдиний недолік - холодне світло. Їх можна використовувати для загального освітлення і підсвічування.

 

Автор: Юлія Будак ©

Коментарі
Тут поки нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити
Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765