0 грн
Вхід
UA RU
0 800 502-765
Зворотний дзвінок
+38 091 924-50-88
Дзвінки зі стаціонарних номерів по Укріані-безкоштовні.
Дзвінки з мобільних оплачуються згідно з тарифами вашого оператора.
< НАЗАД
X

Термін гарантійного обслуговування - 1 рік з моменту покупки товару. У разі виникнення несправності протягом гарантійного терміну, звертайтеся в сервісний центр.

 

Уважно перевіряйте якість і комплектацію товару безпосередньо в службі доставки, а також при отриманні кур'єром. При виявленні дефекту на місці ви маєте право відразу ж повернути товар. При виявленні дефекту поза офісом служби доставки або не в присутності  кур'єра  подальші претензії щодо механічних пошкоджень та неповної комплектації товару не приймаються.

 

Гарантійне обслуговування не поширюється:

 

- на світильники, монтовані некваліфікованими фахівцями

 

- на світильники, ушкоджені з вини покупців

 

- на світильники, які експлуатувалися в неправильному положенні і в несприятливих умовах

 

- на світильники, параметри яких не відповідали параметрам пускорегулювальної апаратури

 

- на розбиті світильники (поверненню та обміну не підлягають)

 

- на лампи розжарювання і галогенні лампи, які експлуатувалися певний час (поверненню та обміну не підлягають).

 

- на дрібні комплектуючі деталі: шурупи, гвинти, дроти, клемні колодки, радіодеталі та інші

 

 

 

У разі пошкодження освітлювальних приладів в результаті короткого замикання або попадання вологи, їх ремонт проводиться за рахунок покупця.

 

КЕРІВНИЦТВО ПО БЕЗПЕЦІ МОНТАЖУ І КОРИСТУВАННЯ освітлювальних пристроїв

 

Цей світильник повністю відповідає державним стандартам якості України і відмічений нагородою«Вища проба».

 

Всі роботи, пов'язані з установкою і підключенням світильника, повинні проводитися фахівцем. При підключенні необхідно виконувати чинні правила і норми. Підключення світильника повинно проводитися відповідно до інструкції по його експлуатації. Виробник не несе відповідальності за будь-які можливі збитки, заподіяні споживачеві при недотриманні останнім вимог виробника, і в цьому випадку не проводить гарантійне обслуговування.

 

Світильники слід підключати в житлових приміщеннях з вологістю повітря не більше 65-70%. Не можна встановлювати світильники на вологій поверхні або на поверхні з високою електропровідністю. Якщо світильник був придбаний в розібраному вигляді, перед підключенням його необхідно зібрати. Для монтажу світильника потрібно використовувати перехідні клеми або затискачі, які відповідають міжнародним стандартам.

 

Перш ніж приступити до монтажу світильника, слід відключити напругу в мережі.

 

 Світильник, позначений таким символом, можна встановлювати на нормально займистих поверхнях, світильники, на яких відсутній такий символ, - тільки на незаймистих поверхнях.

 

 Другий захисний клас позначає світильник з подвійною захисною ізоляцією. Захисний жовто-зелений провід не використовується і не повинен підключатися до світильника.

 

 Перший захисний клас позначає світильник, який повинен бути підключений за допомогою захисного жовто-зеленого провода до проводу або затискачами з заземленням.

 

Рекомендується експлуатувати світильники, які мають регулятор яскравості світла (диммер), тільки в умовах стабільного напруги в мережі (щоб уникнути поломок діммера), а також не використовувати диммер для світильників, оснащених трансформатором, укомплектованих галогеновими або енергозберігаючими лампами.

 

 

 

ДОГЛЯД ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Очищати світильник  можна тільки вимкнувши його з розетки і заздалегідь охолодивши. Слід звернути особливу увагу на те, щоб волога не потрапила в місця підключення електропроводів, тому для чищення рекомендується використовувати суху ганчірку.

 

У працюючому стані деталі світильника нагріваються. Щоб уникнути опіку не слід торкатися до лампи включеного світильника. Перед регулюванням, чищенням або заміною лампи необхідно почекати, поки всі деталі світильника охолонуть. При заміні лампи потрібно враховувати її форму і конструкцію. Не можна перевищувати максимально допустимі потужність Bт (W) і напругу B (V) лампи. Необхідно дотримуватися відстані від світильника до оточуючих його предметів, щоб уникнути їх нагрівання. Всі відповідні дані про світильник  вказані на етикетці виробу і на етикетках інформації про потужності

Ми приносимо Хороші новини!

Отримуйте свіжу інформацію про наші акції та нові товари.

Підписатися
0 800 502-765 +38 091 924-50-88

Одеса
ринок "7-й кілометр"
5-а стоянка, магазин № 5730

Оптовий відділ       (096) 653-38-38      (048) 797-02-89
© Splendid Ray. 2009 - 2021р.
Соціальні мережі:
+38 0 800 502-765